Privatemsg (2.0.0-rc14) - en to af translation catalogue (25 entries)

en: Body
af: Teks

en: Operations
af: Aksies

en: Username
af: Gebruiksersnaam

en: Author
af: Outeur

en: Subject
af: Onderwerp

en: Last Updated
af: Laas Opdateer

en: Tags
af: Etikette

en: Reset
af: Herstel

en: Message
af: Boodskap

en: The configuration options have been saved.
af: Die konfigurasie-opsies is gestoor.

en: Settings
af: Verstellings

en: Save
af: Stoor

en: Default
af: Verstek

en: Timestamp
af: Tydmerk

en: User
af: Gebruiker

en: Created
af: Geskep

en: All
af: Alle

en: To:
af: Aan:

en: Private Messages
af: Private Boodskappe

en: From
af: Van

en: block
af: blok

en: Deleted
af: Uitgewis

en: The message has been sent.
af: Die boodskap is gestuur.

en: Apply
af: Pas toe

en: - All -
af: - Alle -
