Privatemsg (2.0.0-rc14) - en to bg translation catalogue (34 entries)

en: Body
bg: Съдържание

en: Operations
bg: Действия

en: Username
bg: Потребителско име

en: Author
bg: Автор

en: Subject
bg: Тема

en: Last Updated
bg: Последни обновления

en: Tags
bg: Таг

en: Reset
bg: Рестартирай

en: Message
bg: Съобщение

en: The configuration options have been saved.
bg: Настройките са запазени.

en: Settings
bg: Настройки

en: Taxonomy term
bg: Термин на таксономията

en: Save
bg: Запази

en: Default
bg: По подразбиране

en: Format
bg: Формат

en: Timestamp
bg: Време

en: User
bg: Потребител

en: Created
bg: Създадено

en: All
bg: Всички

en: To:
bg: До:

en: From
bg: От

en: block
bg: блок

en: Messages
bg: Съобщения

en: Deleted
bg: Изтрито

en: The message has been sent.
bg: Съобщението беше изпратено.

en: Apply
bg: Търси

en: Participants
bg: Участници

en: Mark as read
bg: Прочетени

en: Mark as unread
bg: Непрочетени

en: Separate multiple names with commas.
bg: Раздели имената със запетайки

en: Allow private messages between users.
bg: Разреши на потребителите да разменят Ли(ни съобщения.

en: Send message
bg: Изпрати съобщение

en: Delete message
bg: Изтрий съобщение

en: Write new message
bg: Напиши ново съобщение
