Privatemsg (2.0.0-rc16) - en to is translation catalogue (17 entries)

en: Body
is: Skrokkur

en: Operations
is: Atgerðir

en: Username
is: Brúkaranavn

en: Author
is: Høvundur

en: Subject
is: Yvirskrift

en: Tags
is: Frámerki

en: Message
is: Boð

en: The configuration options have been saved.
is: Samansetingarmøguleikarnir eru goymdir.

en: Settings
is: Setingar

en: Save
is: Goym

en: Timestamp
is: Tíðarmerki

en: Created
is: Stovnað

en: From
is: Frá

en: block
is: blokkur

en: Deleted
is: Strikað

en: The message has been sent.
is: Boðini eru send.

en: Send message
is: Send boð
