Privatemsg (2.0.0-rc17) - en to lv translation catalogue (26 entries)

en: Body
lv: Saturs

en: Operations
lv: Darbības

en: Username
lv: Lietotājvārds

en: Author
lv: Autors

en: Subject
lv: Temats

en: Remove
lv: Izņemt

en: Tags
lv: Birkas

en: Message
lv: Ziņojums

en: The configuration options have been saved.
lv: Konfigurācijas opcijas ir saglabātas.

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Save
lv: Saglabāt

en: Format
lv: Formāts

en: Timestamp
lv: Laika zīmogs

en: Created
lv: Izveidots

en: Private Messages
lv: Privātas Vēstules

en: From
lv: No

en: Role ID
lv: Lomas ID

en: Members
lv: Dalībnieki

en: block
lv: bloks

en: Messages
lv: Ziņojumi

en: Deleted
lv: Dzēsts

en: The message has been sent.
lv: Vēstule nosūtīta.

en: Send message
lv: Nosūtīt ziņu

en: Migration
lv: Migrācija

en: - Any -
lv: - Jebkurš -

en: All messages
lv: visi paziņojumi
