Privatemsg (2.0.0-rc18) - en to az translation catalogue (37 entries)

en: Body
az: Tərkib

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Username
az: İstifadəçinin adı

en: Author
az: Müəllif

en: Subject
az: Mövzu

en: Remove
az: Çıxart

en: Tags
az: Teqlər

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: Message
az: Mesaj

en: The configuration options have been saved.
az: Konfiqurasiya seçimləri yadda saxlanıldı.

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Taxonomy term
az: Taksanomiya termini

en: Save
az: Saxla

en: Default
az: Susmaya görə

en: Timestamp
az: Vaxt möhürü

en: User
az: İstifadəçi

en: Created
az: Yaradıldı

en: All
az: Hammısı

en: From
az: Kimdən

en: Role ID
az: Rol İD-si

en: Desc
az: azaldın

en: Sort by
az: Sırala

en: block
az: blok

en: Messages
az: Mesajlar

en: Deleted
az: Silindi

en: Apply
az: Yerinə yetir

en: Offset
az: Ofset

en: Send message
az: Mesaj göndər

en: Migration
az: Miqrasiya

en: - Any -
az: - Hər hansı -

en: Items per page
az: Səhifə başına maddələr

en: - All -
az: - Hamısı -

en: All messages
az: Bütün mesajlar

en: « First
az: « Birinci

en: Last »
az: Son »

en: The referenced entity (%type: %id) does not exist.
az: İstinad edilən obyekt (%type: %id) mövcud deyil.

en: Name (autocomplete)
az: Ad (avtomatik tamamlama)
