Privatemsg (2.0.0-rc18) - en to ga translation catalogue (5 entries)

en: Username
ga: Ainm úsáideora

en: Remove
ga: Bain

en: Created
ga: Cruthaithe

en: Apply
ga: Cuir i bhfeidhm

en: - Any -
ga: - Iad uile -
