Privatemsg (2.0.0-rc18) - en to ms translation catalogue (31 entries)

en: Body
ms: Kandungan

en: Operations
ms: Operasi-operasi

en: Username
ms: Nama pengguna

en: Author
ms: Pengarang

en: Subject
ms: Subjek

en: Remove
ms: Buang

en: Tags
ms: Tag

en: Reset
ms: Set semula

en: Message
ms: Mesej

en: The configuration options have been saved.
ms: Opsyen-opsyen konfigurasi telah disimpan.

en: Settings
ms: Pengesetan

en: Taxonomy term
ms: Istilah taksonomi

en: Save
ms: Simpan

en: Default
ms: Lalai

en: Timestamp
ms: Cap waktu

en: User
ms: Pengguna

en: Created
ms: Diciptakan

en: All
ms: Semua

en: From
ms: Daripada

en: Role ID
ms: ID Peranan

en: Desc
ms: Menurun

en: Sort by
ms: Susun mengikuti

en: block
ms: blok

en: Deleted
ms: Telah dipadamkan

en: The message has been sent.
ms: Mesej telah dihantar.

en: Apply
ms: Pohon

en: Send message
ms: Hantarkan mesej

en: Items per page
ms: Item per halaman

en: - All -
ms: - Semua -

en: All messages
ms: Semua mesej

en: Asc
ms: Menaik
