Privatemsg (2.0.0-rc19) - en to ro translation catalogue (29 entries)

en: Body
ro: Conținut

en: Operations
ro: Operațiuni

en: Username
ro: Nume utilizator

en: Author
ro: Autor

en: Subject
ro: Subiect

en: Remove
ro: Elimină

en: Tags
ro: Etichete

en: Message
ro: Mesaj

en: The configuration options have been saved.
ro: Opțiunile de configurare au fost salvate.

en: Settings
ro: Setări

en: Save
ro: Salvare

en: Timestamp
ro: Timestamp-ul

en: Created
ro: Creat

en: Private Messages
ro: Mesaje private

en: From
ro: De la

en: Role ID
ro: ID-ul rolului

en: Members
ro: Membri

en: block
ro: bloc

en: Messages
ro: Mesaje

en: Deleted
ro: Șters

en: The message has been sent.
ro: Mesajul a fost trimis.

en: Separate multiple names with commas.
ro: Separaţi adresele multiple cu virgule.

en: Send message
ro: Trimiteți mesaj

en: Migration
ro: Migrare

en: - Any -
ro: - Oricare -

en: Delete message
ro: Ştergeţi mesaj

en: Write new message
ro: Scrieţi mesaj nou

en: All messages
ro: Toate mesajele

en: The referenced entity (%type: %id) does not exist.
ro: Entitatea de referință (%type: %id) nu există.
