Privatemsg (2.0.0-rc19) - en to sr translation catalogue (14 entries)

en: Body
sr: Главни текст

en: Operations
sr: Операције

en: Username
sr: Корисничко име

en: Author
sr: Аутор

en: Subject
sr: Предмет

en: Remove
sr: Уклони

en: Message
sr: Порука

en: Settings
sr: Подешавања

en: Save
sr: Сачувај

en: Timestamp
sr: Временска ознака

en: Created
sr: Направљено

en: Send message
sr: Пошаљи поруку

en: - Any -
sr: - Сваки -

en: All messages
sr: Све поруке
