Privatemsg (2.0.0-rc15) - en to gu translation catalogue (16 entries)

en: Body
gu: લખાણ મુખ્ય ભાગ

en: Operations
gu: ક્રિયાઓ

en: Username
gu: ઉપભોક્તા

en: Author
gu: લેખક

en: Subject
gu: વિષય

en: Message
gu: સંદેશ

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: Save
gu: સાચવો

en: Default
gu: મૂળભૂત

en: Timestamp
gu: સમયછાપ

en: User
gu: વપરાશકર્તા

en: All
gu: બધા

en: Messages
gu: સંદેશાઓ

en: Deleted
gu: કાઢી નાખેલું

en: Apply
gu: લાગુ કરો

en: Send message
gu: સંદેશો મોકલો
