Protected Content (10.0.2) - en to dz translation catalogue (21 entries)

en: Status
dz: གནས་ཚད།

en: Delete
dz: བཏོན་གཏང་།

en: Submit
dz: བྱིན།

en: Value
dz: གནས་གོང་

en: Type
dz: དབྱེ་བ།

en: Language
dz: སྐད་ཡིག།

en: Disabled
dz: ལྕོགས་མིན།

en: Edit
dz: ཞུན་དག་འབད་

en: Size
dz: ཚད།

en: Update
dz: དུས་མཐུན།

en: Time
dz: དུས་ཚོད།

en: View
dz: སྟོན་

en: Error
dz: འཛོལ་བ་

en: Created
dz: གསར་བསྐྲུན་འབད་ཡོདཔ།

en: Mode
dz: ཐབས་ལམ།

en: published
dz: དཔེ་བསྐྲུན་འབད་ཡོདཔ།

en: @type: deleted %title.
dz: @type:  %title བཏོན་གཏང་ཡོདཔ།

en: not published
dz: དཔེ་བསྐྲུན་མ་འབད་མི།

en: bytes
dz: བཱའིཊིསི།

en: Language code
dz: སྐད་ཡིག་ཨང་རྟགས།

en: Strong
dz: སྒྲིང་སྒྲིང་།
