Protected Content (10.0.3) - en to is translation catalogue (23 entries)

en: Status
is: Støða

en: Delete
is: Strika

en: Submit
is: Lat inn

en: Value
is: Virði

en: Type
is: Slag

en: Language
is: Mál

en: Disabled
is: Óvirkjað

en: Edit
is: Broyt

en: Size
is: Stødd

en: Save
is: Goym

en: Update
is: Dagfør

en: Open
is: Lat upp

en: Time
is: Tíð

en: View
is: Vís

en: Error
is: Feilur

en: Created
is: Stovnað

en: Mode
is: Støða

en: published
is: útgivið

en: @type: deleted %title.
is: @type: strikaði %title.

en: not published
is: ikki útgivið

en: Language code
is: Málkota

en: About
is: Um

en: Strong
is: Sterkt
