Protected Content (10.0.6) - en to ne translation catalogue (28 entries)

en: Status
ne: अवस्था

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Submit
ne: बुझाउनुहोश

en: Value
ne: मान

en: Type
ne: प्रकार

en: Language
ne: भाषा

en: Disabled
ne: निष्क्रिय बनाइएको

en: File
ne: फ़ाइल

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Size
ne: आकार

en: Label
ne: लेबल

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्

en: Update
ne: अपडेट

en: Open
ne: खोल्नुहोस्

en: View
ne: दृश्य

en: ID
ne: परिचय

en: Error
ne: त्रुटि

en: Created
ne: सिर्जना गरिएको

en: Mode
ne: प्रकार

en: Anonymous
ne: अज्ञात

en: published
ne: प्रकासित भएको

en: New
ne: नयाँ

en: not published
ne: प्रकासित नभएको

en: Default value
ne: पूर्वनिर्धारित मान

en: Language code
ne: भाषा संकेत

en: About
ne: बारेमा

en: Strong
ne: बलियो

en: UUID
ne: अनुपम प्रयोगकर्ता परिचय संख्या
