Protected Content (10.1.104) - en to ta translation catalogue (15 entries)

en: Status
ta: நிலை

en: Delete
ta: நீக்குக

en: Submit
ta: சமர்ப்பிக்குக

en: Type
ta: வகை

en: Cancel
ta: (இ)ரத்து செய்க

en: Disabled
ta: செயலற்றதாக்கப்பட்டது

en: Yes
ta: ஆம்

en: No
ta: இல்லை

en: Edit
ta: தொகுக்க

en: Date
ta: திகதி

en: Name
ta: பெயர்

en: Update
ta: இற்றைப்படுத்துக

en: View
ta: நோக்குக

en: Error
ta: வழு

en: Anonymous
ta: பெயரிலி
