Protected Content (10.1.107) - en to az translation catalogue (46 entries)

en: Status
az: Vəziyyət

en: Delete
az: Sil

en: Submit
az: Təqdim

en: Value
az: Qiymət

en: Type
az: Növ

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Remove
az: Çıxart

en: Disabled
az: Söndürülüb

en: Yes
az: Bəli

en: No
az: Xeyir

en: Download
az: Yüklə

en: File
az: Fayl

en: Edit
az: Dəyiş

en: Date
az: Tarix

en: Size
az: Ölçü

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: None
az: Yoxdur

en: - None -
az: - heç nə -

en: Name
az: Ad

en: Save
az: Saxla

en: Update
az: Yeniləmə

en: Open
az: Aç

en: View
az: Görünüş

en: ID
az: İD

en: User ID
az: İstifadəçi İD-si

en: Error
az: Səhv

en: Created
az: Yaradıldı

en: Mode
az: Rejim

en: Owner
az: Sahib

en: Anonymous
az: Anonim

en: published
az: nəşr edilmişdir

en: Text field
az: Mətn sahəsi

en: Reference
az: Istinad

en: Changed
az: Dəyişdi

en: @type: deleted %title.
az: @type: %title silindi.

en: New
az: Yeni

en: not published
az: nəşr olunmayıb

en: Default value
az: Standart qiymət

en: Text area
az: Mətn sahəsi

en: Language code
az: Dil kodu

en: Publishing status
az: Nəşr statusu

en: Strong
az: Güclü

en: Maximum file size
az: Maksimum fayl ölçüsü

en: Reference method
az: İstinad üsulu

en: Enable Description field
az: Təsvir sahəsini aktivləşdirin

en: File selection handler settings
az: Fayl seçimi idarəedici parametrləri
