Protected Content (10.1.107) - en to de translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
de: Abgschaltet

en: File
de: Dokumänt

en: User ID
de: Aawänder-ID

en: Error
de: Fähler

en: Text field
de: Textfäld
