Protected Content (10.1.109) - en to br translation catalogue (9 entries)

en: Status
br: Statud

en: Delete
br: Dilemel

en: Yes
br: Ya

en: No
br: Nann

en: Edit
br: Kemmañ

en: Update
br: Hizivadenn

en: View
br: Gwel

en: Filter
br: Sil

en: Language code
br: Yezh ar c'hod
