Protected Content (10.1.16) - en to gl translation catalogue (42 entries)

en: Status
gl: Estado

en: Delete
gl: Borrar

en: Submit
gl: Enviar

en: Value
gl: Valor

en: Type
gl: Tipo

en: Disabled
gl: Desactivado

en: Yes
gl: Si

en: No
gl: Non

en: File
gl: Ficheiro

en: Edit
gl: Editar

en: Date
gl: Data

en: Size
gl: Tamaño

en: Name
gl: Nome

en: Label
gl: Etiqueta

en: Save
gl: Gardar

en: Update
gl: Actualizar

en: Open
gl: Aberta

en: View
gl: Ver

en: User Name
gl: Nome de usuario

en: Error
gl: Erro

en: Created
gl: Creado

en: Mode
gl: Modo

en: Owner
gl: Propietario

en: Security
gl: Seguranza

en: Anonymous
gl: Anónimo

en: published
gl: publicado

en: unlimited
gl: Ilimitado

en: Text field
gl: Campo de texto

en: Reference
gl: Referencia

en: Changed
gl: Cambiado

en: @type: deleted %title.
gl: @type: eliminado %title.

en: New
gl: Novo

en: not published
gl: non publicado

en: Default value
gl: Valor predefinido

en: Text area
gl: Área de texto

en: Language code
gl: Código do idioma

en: About
gl: Información

en: Strong
gl: Forte

en: Caching mode
gl: Modo de caché

en: Dialog
gl: Diálogo

en: Maximum file size
gl: Tamaño máximo do arquivo

en: Reference method
gl: Método de referencia
