Protected Content (10.1.17) - en to mg translation catalogue (9 entries)

en: Status
mg: Toetra

en: Delete
mg: Fafaina

en: Submit
mg: Manaiky

en: Type
mg: Karazana

en: Yes
mg: Eny

en: No
mg: Tsia

en: Update
mg: Ovana

en: published
mg: azo vakiana

en: not published
mg: tsy azo vakiana
