Protected Content (10.1.18) - en to te translation catalogue (26 entries)

en: Status
te: స్థితి

en: Delete
te: తొలగించు

en: Submit
te: దాఖలు చెయ్యి

en: Value
te: విలువ

en: Type
te: రకం

en: Disabled
te: అచేతనం అయింది

en: Yes
te: అవును

en: No
te: కాదు

en: File
te: ఫైల్

en: Edit
te: మార్చు

en: Date
te: తేదీ

en: Size
te: కొలత

en: Name
te: పేరు

en: Label
te: లేబుల్

en: Save
te: భద్రపరచు

en: Update
te: తాజాకరించు

en: Open
te: తెరువు

en: View
te: చూడు

en: Error
te: సమస్య

en: Created
te: సృష్టితం

en: Anonymous
te: అనామకం

en: published
te: ప్రచురితం

en: not published
te: అప్రచురితం

en: Default value
te: అప్రమేయ విలువ

en: Language code
te: భాషా సంకేతం

en: About
te: గురించి
