Protected Content (10.1.18) - en to ug translation catalogue (24 entries)

en: Status
ug: ھالەت

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Submit
ug: يوللاش

en: Value
ug: پارامېتىرى

en: Type
ug: تىپى

en: Disabled
ug: تاقالدى

en: File
ug: ھۆججەت

en: Size
ug: چوڭ- كىچىكلىكى

en: Name
ug: ئىسىم

en: Label
ug: بەلگە

en: Update
ug: يڭىلاش

en: Open
ug: ئىچىشى

en: View
ug: كۆرۈنۈش

en: Error
ug: خاتالىق

en: Created
ug: قۇرۇلدى

en: Mode
ug: مودېل

en: Owner
ug: ئىگىسى

en: Anonymous
ug: نامسىز

en: published
ug: ئېلان قىلىندى

en: not published
ug: ئېلان قىلىنمىدى

en: Language code
ug: تىل كودى

en: About
ug: ھەققىدە

en: Saving...
ug: ساقلىنىۋاتىدۇ ...

en: Strong
ug: كۈچلۈك
