Protected Content (10.1.2) - en to am translation catalogue (23 entries)

en: Status
am: ሁኔታ

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Submit
am: አስገባ

en: Value
am: እሴት

en: Type
am: ዓይነት

en: Language
am: ቋንቋ

en: Disabled
am: ቦዘኔ

en: Edit
am: አርትእ

en: Label
am: መሰየሚያ

en: Save
am: አስቀምጥ

en: Update
am: አዘምን

en: View
am: ትይታ

en: ID
am: አይዲ

en: Error
am: ስህተት

en: Mode
am: ሁኔታ

en: Anonymous
am: ስም አልባ

en: published
am: የታተመ

en: not published
am: ያልታተመ

en: Default value
am: ነባሪ እሴት

en: Language code
am: የቋንቋ ኮድ

en: Strong
am: ጠንካራ

en: UUID
am: ዩዩአይዲ

en: Reference method
am: የማጣቀሻ ስልት
