Protected Content (10.1.2) - en to gu translation catalogue (24 entries)

en: Status
gu: સ્થિતિ

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Submit
gu: રજૂ કરો

en: Value
gu: મુલ્ય

en: Type
gu: પ્રકાર

en: Language
gu: ભાષા

en: Disabled
gu: નિષ્ક્રિય

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Size
gu: માપ

en: Label
gu: શિર્ષક

en: Save
gu: સાચવો

en: View
gu: જુઓ

en: Error
gu: ભુલ

en: Anonymous
gu: અજ્ઞાત

en: Text field
gu: લખાણ ક્ષેત્ર

en: Reference
gu: સંદર્ભ

en: Changed
gu: બદલ્યું

en: @type: deleted %title.
gu: @type: કાઢી નાખવામાં આવેલ %title.

en: Default value
gu: મૂળભૂત કિંમત

en: Text area
gu: લખાણ વિસ્તાર

en: Language code
gu: ભાષા સંકેત

en: About
gu: વિશે

en: Publishing status
gu: પ્રકાશન સ્થિતિ

en: Reference method
gu: સંદર્ભ પદ્ધતિ
