Protected Content (10.1.2) - en to ky translation catalogue (5 entries)

en: Status
ky: Абалы

en: Delete
ky: Өчүрүү

en: Language
ky: Тил

en: Disabled
ky: Өчүрүлгөн

en: Save
ky: Сактоо
