Protected Content (10.1.20) - en to be translation catalogue (38 entries)

en: Status
be: Статус

en: Delete
be: Выдаліць

en: Submit
be: Захаваць

en: Value
be: Значэнне

en: Type
be: Тып

en: Disabled
be: Выключана

en: Yes
be: Так

en: No
be: Не

en: File
be: Файл

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Date
be: Дата

en: Size
be: Памер

en: Name
be: Імя

en: Label
be: Подпіс

en: Save
be: Захаваць

en: Update
be: Абнавіць

en: Open
be: Адкрыць

en: View
be: Праглядзець

en: User Name
be: Імя Карыстальніка

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: Error
be: Памылка

en: Created
be: Створана

en: Mode
be: Лад

en: Owner
be: Уладальнік

en: Anonymous
be: Ананім

en: published
be: апублікавана

en: unlimited
be: неабмежавана

en: Text field
be: Текставае поле

en: @type: deleted %title.
be: @type: выдалены %title.

en: not published
be: не апублікавана

en: Default value
be: Прадвызначанае значэнне

en: bytes
be: Б

en: Text area
be: Тэкставая вобласць

en: Language code
be: Код мовы

en: About
be: Аб

en: No link
be: Няма спасылкі

en: Publishing status
be: Статус публікацыі

en: Strong
be: Тлусты
