Protected Content (10.1.22) - en to eu translation catalogue (37 entries)

en: Status
eu: Egoera

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Submit
eu: Bidali

en: Value
eu: Balioa

en: Type
eu: Mota

en: Disabled
eu: Ezgaituta

en: Yes
eu: Bai

en: No
eu: Ez

en: File
eu: Fitxategi

en: Edit
eu: Editatu

en: Date
eu: Data

en: Size
eu: Tamaina

en: Name
eu: Izena

en: Label
eu: Etiketa

en: Save
eu: Gorde

en: Update
eu: Eguneratu

en: Open
eu: Ireki

en: View
eu: Bista

en: ID
eu: IDa

en: Error
eu: Errorea

en: Created
eu: Sortua

en: Mode
eu: Modoa

en: Owner
eu: Jabea

en: Anonymous
eu: Erabiltzaile anonimoa

en: published
eu: argitaratuta

en: Text field
eu: Testu eremua

en: Changed
eu: Aldatuta

en: @type: deleted %title.
eu: @type: %title ezabatuta.

en: New
eu: Berriak

en: not published
eu: argitaratu gabe

en: Default value
eu: Balio lehenetsia

en: bytes
eu: byteak

en: Text area
eu: Testu eremua

en: Language code
eu: Hizkuntza kodea

en: About
eu: (r)i buruz

en: Saving...
eu: Gordetzen...

en: Publishing status
eu: Argitaratze egoera
