Protected Content (10.1.24) - en to si translation catalogue (12 entries)

en: Status
si: තත්වය

en: Delete
si: මකාදමන්න

en: Submit
si: ඉදිරිපත් කරන්න

en: Value
si: අගය

en: Type
si: වර්ගය

en: Disabled
si: අක්‍රීය කර ඇත

en: File
si: ගොනුව

en: Edit
si: සංස්කරණය

en: Date
si: දිනය

en: Name
si: නම

en: Label
si: ලේබලය

en: Error
si: දෝෂය
