Protected Content (10.1.26) - en to hy translation catalogue (28 entries)

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Submit
hy: Կիրառել

en: Value
hy: Արժեք

en: Type
hy: Տեսակ

en: Disabled
hy: Անջատված է

en: Yes
hy: Այո

en: No
hy: Ոչ

en: File
hy: Ֆայլ

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Date
hy: Ամսաթիվ

en: Size
hy: Չափ

en: Name
hy: Անուն

en: Label
hy: Պիտակ

en: Save
hy: Պահպանել

en: Update
hy: Թարմացնել

en: Open
hy: Բաց

en: View
hy: Դիտել

en: Error
hy: Սխալ

en: Created
hy: Ստեղծվել է

en: Mode
hy: Ռեժիմ

en: Owner
hy: Սեփականատեր

en: Anonymous
hy: Անանուն

en: published
hy: հրատարակված

en: not published
hy: չի հրապարակվել

en: Default value
hy: Լռելյայն արժեք

en: Language code
hy: Լեզվի կոդը

en: Strong
hy: ՈՒժեղ
