Protected Content (10.1.27) - en to ku translation catalogue (32 entries)

en: Status
ku: ڕەوش

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Submit
ku: بنێرە

en: Value
ku: نرخ

en: Type
ku: جۆر

en: Disabled
ku: کوژاوەتەوە

en: Yes
ku: بەڵێ

en: No
ku: نەخێر

en: File
ku: پەڕگە

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: Date
ku: ڕێکەوت

en: Size
ku: قەبارە

en: Name
ku: ناو

en: Label
ku: پێناس

en: Save
ku: پاشەکەوتکردن

en: Update
ku: نوێ‌کردنەوە

en: Open
ku: کراوە

en: View
ku: پیشاندان

en: Error
ku: هەڵە

en: Created
ku: درووستکراوە

en: Mode
ku: جۆر

en: Owner
ku: خاوەن

en: Anonymous
ku: نەناسراو

en: published
ku: بڵاو کرایه‌وه‌

en: Text field
ku: خانەی دەق

en: @type: deleted %title.
ku: @type: %title سڕایەوە.

en: not published
ku: بڵاو نه‌کرایه‌وه‌

en: Default value
ku: نرخی بنەڕەتی

en: Language code
ku: کۆدی زمان

en: About
ku: دەربارە

en: Strong
ku: بەهێزە

en: Caching mode
ku: جۆری حەشارگە
