Protected Content (10.1.35) - en to sq translation catalogue (30 entries)

en: Status
sq: Gjendja

en: Delete
sq: Fshij

en: Submit
sq: Dërgo

en: Value
sq: Vlera

en: Type
sq: Lloji

en: Disabled
sq: Çaktivizuar

en: Yes
sq: Po

en: No
sq: Jo

en: Edit
sq: Ndrysho

en: Date
sq: Data

en: Size
sq: Madhësia

en: Reset
sq: Rifillo

en: Name
sq: Emri

en: Save
sq: Ruaj

en: Default
sq: E Paracaktuar

en: Update
sq: Rifresko

en: View
sq: Shfaq

en: User
sq: Përdoruesi

en: Error
sq: Gabim

en: Created
sq: Krijuar

en: Page
sq: Faqe

en: Mode
sq: Mënyrë

en: Anonymous
sq: Anonim

en: published
sq: publikuar

en: @type: deleted %title.
sq: @type: u eleminua %title.

en: not published
sq: pa publikuar

en: Language code
sq: Kodi i gjuhës

en: About
sq: Informacione

en: Strong
sq: Vënë në dukje

en: Caching mode
sq: Modaliteti i caching
