Protected Content (10.1.36) - en to he translation catalogue (43 entries)

en: Status
he: סטטוס

en: Delete
he: מחיקה

en: Submit
he: שלח

en: Value
he: ערך

en: Type
he: סוג

en: Disabled
he: מושבת

en: Yes
he: כן

en: No
he: לא

en: File
he: קובץ

en: Edit
he: עריכה

en: Date
he: תאריך

en: Size
he: גודל

en: Name
he: שם

en: Label
he: תווית

en: Save
he: שמירה

en: Update
he: עדכון

en: Open
he: פתוח

en: View
he: צפיה

en: Error
he: שגיאה

en: Created
he: נוצר

en: Mode
he: אופן ביצוע

en: Owner
he: בעלים

en: Security
he: אבטחה

en: Anonymous
he: אנונימי

en: published
he: פורסם

en: Text field
he: שדה טקסט

en: Reference
he: רפרנס

en: Changed
he: השתנה

en: @type: deleted %title.
he: @type: %title נמחק.

en: New
he: חדש

en: not published
he: לא פורסם

en: Default value
he: ערך ברירת מחדל

en: Text area
he: איזור טקסט

en: Language code
he: קוד השפה

en: Type:
he: סוג:

en: About
he: אודות

en: Last modified:
he: שונה לאחרונה:

en: Publishing status
he: מפורסם

en: Strong
he: חזק

en: Caching mode
he: אפשרויות מטמון

en: Processing...
he: בתהליך עיבוד...

en: Maximum file size
he: גודל קובץ מקסימלי

en: Reference method
he: שיטת הפניה
