Protected Content (10.1.36) - en to se translation catalogue (15 entries)

en: Delete
se: Sihko

en: Type
se: Šládja

en: Yes
se: Jua

en: No
se: Ii

en: File
se: Fiila

en: Edit
se: Rievdat

en: Date
se: Dáhton

en: Name
se: Namma

en: Save
se: Vurke

en: Update
se: Ođasmahte

en: View
se: Čájet

en: Created
se: Almmuhuvvon

en: published
se: almmuhuvvon

en: not published
se: ii almmuhuvvon

en: About
se: Birra
