Protected Content (10.1.36) - en to sv translation catalogue (47 entries)

en: Delete
sv: Radera

en: Submit
sv: Skicka

en: Value
sv: Värde

en: Type
sv: Typ

en: Disabled
sv: Ej aktiverad

en: Yes
sv: Ja

en: No
sv: Nej

en: File
sv: Fil

en: Edit
sv: Redigera

en: Date
sv: Datum

en: Size
sv: Storlek

en: Name
sv: Namn

en: Label
sv: Etikett

en: Save
sv: Spara

en: Update
sv: Uppdatera

en: Open
sv: Öppen

en: View
sv: Visa

en: User Name
sv: Användarnamn

en: Error
sv: Fel

en: Created
sv: Skapad

en: Mode
sv: Läge

en: Owner
sv: Ägare

en: Security
sv: Säkerhet

en: Anonymous
sv: Gäst

en: published
sv: publicerad

en: Text field
sv: Textfält

en: Reference
sv: Referens

en: Changed
sv: Ändrad

en: @type: deleted %title.
sv: @type: raderade %title.

en: New
sv: Ny

en: not published
sv: ej publicerad

en: Default value
sv: Förvalt värde

en: Text area
sv: Textfält

en: Language code
sv: Språkkod

en: Type:
sv: Typ:

en: About
sv: Om

en: Last modified:
sv: Senast ändrad:

en: Publishing status
sv: Status för publicering

en: Strong
sv: Stark

en: Caching mode
sv: Cacheläge

en: Processing...
sv: Bearbetar...

en: Maximum file size
sv: Största filstorlek

en: Administer settings
sv: Administrera inställningar

en: Reference method
sv: Metod för referens

en: The time that the entity was created.
sv: Tiden då objektet skapades.

en: The time that the entity was last edited.
sv: Tiden då objektet senast redigerades.

en: File selection handler settings
sv: Inställningar för urvalshanterare åt fil
