Protected Content (10.1.41) - en to pl translation catalogue (49 entries)

en: Delete
pl: Usuń

en: Submit
pl: Zachowaj

en: Value
pl: Wartość

en: Type
pl: Typ

en: Disabled
pl: Wyłączone

en: Yes
pl: Tak

en: No
pl: Nie

en: File
pl: Plik

en: Edit
pl: Edytuj

en: Date
pl: Data

en: Size
pl: Rozmiar

en: Name
pl: Nazwa

en: Label
pl: Etykieta

en: Save
pl: Zapisz

en: Update
pl: Aktualizuj

en: Open
pl: Otwarte

en: View
pl: Widok

en: User Name
pl: Nazwa użytkownika

en: Error
pl: Błąd

en: Created
pl: Utworzono

en: Mode
pl: Tryb

en: Owner
pl: Właściciel

en: Security
pl: Bezpieczeństwo

en: Anonymous
pl: Anonim

en: published
pl: opublikowany

en: Text field
pl: Jednowierszowe pole tekstowe

en: Reference
pl: Referencja

en: Metadata
pl: Metadane

en: Changed
pl: Zmieniono

en: @type: deleted %title.
pl: @type: usunięto %title.

en: New
pl: Nowy

en: not published
pl: nieopublikowany

en: Default value
pl: Wartość domyślna

en: Text area
pl: Pole tekstowe

en: Language code
pl: Kod języka

en: Type:
pl: Typ:

en: About
pl: O stronie

en: Block size
pl: Wielkość bloku

en: Last modified:
pl: Ostatnia zmiana:

en: Publishing status
pl: Status publikacji

en: Strong
pl: Silne

en: Caching mode
pl: Tryb działania pamięci podręcznej

en: Processing...
pl: Przetwarzanie...

en: Maximum file size
pl: Maksymalny rozmiar pliku

en: No cache
pl: Brak pamięci podręcznej

en: Reference method
pl: Sposób referencji

en: Enable Description field
pl: Włącz pole opisu

en: The Name of the associated user.
pl: Nazwa powiązanego użytkownika.

en: File selection handler settings
pl: Ustawienia obsługi wyboru pliku
