Protected Content (10.1.42) - en to km translation catalogue (37 entries)

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: Delete
km: លុប

en: Submit
km: ដាក់​ស្នើ

en: Value
km: តម្លៃ

en: Type
km: ប្រភេទ

en: Disabled
km: បាន​បិទ

en: Yes
km: បាទ/ចាស

en: No
km: ទេ

en: File
km: ឯកសារ

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: Date
km: កាលបរិច្ឆេទ

en: Size
km: ទំហំ

en: Reset
km: កំណត់​ឡើង​វិញ

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: Label
km: ស្លាក

en: Save
km: រក្សា​​ទុក​​

en: Default
km: លំនាំដើម

en: Update
km: ធ្វើ​បច្ចុប្បន្នភាព

en: Open
km: បើក

en: View
km: មើល

en: User
km: អ្នក​ប្រើ

en: Error
km: កំហុស

en: Created
km: បាន​បង្កើត

en: Page
km: ទំព័រ

en: Mode
km: របៀប​

en: Owner
km: ម្ចាស់​កម្ម​សិទ្ធិ

en: Anonymous
km: អនាមិក

en: published
km: បាន​បោះ​ពុម្ព​ផ្សាយ

en: Text field
km: វាល​អត្ថបទ

en: @type: deleted %title.
km: @type ៖ បាន​លុប %title ។

en: not published
km: មិន​បាន​បោះពុម្ព​ផ្សាយ

en: Default value
km: តម្លៃ​លំនាំដើម

en: Language code
km: កូដ​ភាសា

en: About
km: អំពី

en: Strong
km: ​ខ្លាំង

en: Caching mode
km: របៀប​ឃ្លាំង​សម្ងាត់

en: Administer settings
km: គ្រប់​គ្រង​ការកំណត់
