Protected Content (10.1.43) - en to kk translation catalogue (30 entries)

en: Status
kk: Жағдайы

en: Delete
kk: Өшіру

en: Submit
kk: Жіберу

en: Value
kk: Мән

en: Type
kk: Тип

en: Disabled
kk: Сөндірілген

en: Yes
kk: Йә

en: No
kk: Жоқ

en: Edit
kk: Өңдеу

en: Date
kk: Датасы

en: Size
kk: Көлем

en: Reset
kk: Ысыру

en: Name
kk: Аты

en: Label
kk: Атауы

en: Save
kk: Сақтау

en: Default
kk: Стандартты

en: Update
kk: Жанарту

en: View
kk: Қарау

en: User
kk: Пайдаланушы

en: Error
kk: Қате

en: Created
kk: Құрылған

en: Page
kk: Бет

en: Mode
kk: күй

en: Anonymous
kk: Тіркелмеген қолданушы

en: published
kk: жарияланған

en: @type: deleted %title.
kk: @type: %title жойылды.

en: not published
kk: жарияланбаған

en: Language code
kk: Тілдің коды

en: Strong
kk: Қатты

en: Caching mode
kk: Кэштеу түрі
