Protected Content (10.1.45) - en to jv translation catalogue (37 entries)

en: Delete
jv: Busak

en: Submit
jv: Kirim

en: Value
jv: Biji

en: Type
jv: Tipe

en: Disabled
jv: Mati

en: Yes
jv: Ya

en: No
jv: Ora

en: File
jv: Berkas

en: Edit
jv: Sunting

en: Date
jv: Tanggal

en: Size
jv: Ukuran

en: Reset
jv: Baléknā

en: Name
jv: Jeneng

en: Label
jv: Judul

en: Save
jv: Simpen

en: Default
jv: Gawan

en: Update
jv: Dianyari

en: Open
jv: Dibuka

en: View
jv: Tampilan

en: User
jv: Panganggo

en: Error
jv: Salah

en: Created
jv: Digawé

en: Page
jv: Kācā

en: Desc
jv: Urut Mundur

en: Owner
jv: Sing duwé

en: Security
jv: Jagabaya

en: Anonymous
jv: Jeneng ora dikenal

en: published
jv: dipacak

en: Text field
jv: Field tèks

en: @type: deleted %title.
jv: @type: dibusak %title.

en: not published
jv: ora dipacak

en: Default value
jv: Biji gawan

en: Language code
jv: Kode bāsā

en: About
jv: Ngenani

en: - All -
jv: - Kabeh -

en: Strong
jv: Kandel

en: Asc
jv: Urut Maju
