Protected Content (10.1.45) - en to sk translation catalogue (50 entries)

en: Status
sk: Stav

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Submit
sk: Odoslať

en: Value
sk: Hodnota

en: Type
sk: Typ

en: Disabled
sk: Zakázané

en: Yes
sk: Áno

en: No
sk: Nie

en: File
sk: Súbor

en: Edit
sk: Upraviť

en: Date
sk: Dátum

en: Size
sk: Veľkosť

en: Name
sk: Názov

en: Label
sk: Označenie

en: Save
sk: Uložiť

en: Default
sk: Predvolené

en: Update
sk: Aktualizovať

en: Open
sk: Otvorené

en: View
sk: Zobraziť

en: User Name
sk: Meno používateľa

en: User
sk: Používateľ

en: Error
sk: Chyba

en: Created
sk: Vytvorené

en: Page
sk: Strana

en: Mode
sk: Režim

en: Desc
sk: Zostupne

en: Owner
sk: Vlastník

en: Security
sk: Bezpečnosť

en: Anonymous
sk: Anonymný

en: Sort by
sk: Zoradiť podľa

en: published
sk: zverejnené

en: Text field
sk: Textové pole

en: Reference
sk: Referencia

en: Changed
sk: Zmenené

en: @type: deleted %title.
sk: @type: odstránené %title.

en: not published
sk: nezverejnené

en: Default value
sk: Predvolená hodnota

en: Apply
sk: Použiť

en: Text area
sk: Rozsiahle textové pole

en: Language code
sk: Kód jazyka

en: Offset
sk: Ofset

en: About
sk: Informácie o

en: @interval ago
sk: pred @interval

en: Items per page
sk: Položky na stránku

en: - All -
sk: - Všetky -

en: Strong
sk: Silné

en: Caching mode
sk: Režim cache

en: Dialog
sk: Dialóg

en: Processing...
sk: Spracovávame...

en: Asc
sk: Vzostupne
