Protected Content (10.1.46) - en to ka translation catalogue (30 entries)

en: Status
ka: სტატუსი

en: Delete
ka: წაშლა

en: Submit
ka: დადასტურება

en: Value
ka: მნიშვნელობა

en: Type
ka: ტიპი

en: Disabled
ka: გამორთულია

en: Yes
ka: დიახ

en: No
ka: არა

en: File
ka: ფაილი

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Date
ka: თარიღი

en: Size
ka: ზომა

en: Name
ka: სახელი

en: Label
ka: სათაური

en: Update
ka: განახლება

en: Open
ka: ღია

en: User
ka: მომხმარებელი

en: Error
ka: შეცდომა

en: Created
ka: შექმნილია

en: Page
ka: გვერდი

en: Mode
ka: რეჟიმი

en: Desc
ka: აღწერა

en: Owner
ka: მფლობელი

en: Anonymous
ka: ანონიმური

en: published
ka: გამოქვეყნებული

en: New
ka: ახალი

en: not published
ka: არ არის გამოქვეყნებული

en: Default value
ka: საწყისი მნიშვნელობა

en: Language code
ka: ენის კოდი

en: - All -
ka: - ყველა -
