Protected Content (10.1.47) - en to ps translation catalogue (30 entries)

en: Status
ps: حالت

en: Delete
ps: ړنګول

en: Submit
ps: ولیګه

en: Value
ps: بيه

en: Type
ps: بڼه

en: Disabled
ps: ناتوانه

en: Yes
ps: هو

en: No
ps: نه

en: File
ps: دوتنه

en: Edit
ps: سمون

en: Date
ps: نيټه

en: Size
ps: كچه

en: Name
ps: نوم

en: Default
ps: تلواله

en: Update
ps: اوسمهالیز

en: View
ps: ليد

en: ID
ps: پېژند

en: User
ps: غړی

en: Error
ps: تیروتنه

en: Page
ps: پاڼه

en: Anonymous
ps: ناپیژنده

en: Sort by
ps: چاڼ پر

en: published
ps: خپاره شوي

en: Text field
ps: متن ډګر

en: New
ps: نوی

en: Apply
ps: تطبيقول

en: Text area
ps: متن ځای

en: About
ps: په اړه

en: - All -
ps: - ټول -

en: Strong
ps: زغرد
