Protected Content (10.1.48) - en to nn translation catalogue (29 entries)

en: Delete
nn: Slett

en: Submit
nn: Legg inn

en: Disabled
nn: Ikkje aktivert

en: Yes
nn: Ja

en: No
nn: Nei

en: File
nn: Fil

en: Edit
nn: Rediger

en: Date
nn: Dato

en: Reset
nn: Sett til standard

en: Name
nn: Namn

en: Label
nn: Etikett

en: Save
nn: Lagre

en: Default
nn: Standard

en: Update
nn: Oppdater

en: View
nn: Sjå på

en: User
nn: Brukar

en: Error
nn: Feil

en: Created
nn: Laga

en: Page
nn: Nettside

en: Mode
nn: Modus

en: Anonymous
nn: Anonym

en: Sort by
nn: Sorter etter

en: published
nn: publisert

en: Text field
nn: Tekstfelt

en: not published
nn: ikkje publisert

en: Apply
nn: Bruk

en: Language code
nn: Språkkode

en: - All -
nn: - Alle -

en: Strong
nn: Sterk
