Protected Content (10.1.49) - en to sl translation catalogue (35 entries)

en: Status
sl: Stanje

en: Delete
sl: Izbriši

en: Submit
sl: Pošlji

en: Value
sl: Vrednost

en: Type
sl: Tip

en: Disabled
sl: Onemogočeno

en: Yes
sl: Da

en: No
sl: Ne

en: File
sl: Datoteka

en: Edit
sl: Uredi

en: Date
sl: Datum

en: Size
sl: Velikost

en: Reset
sl: Ponastavi

en: Name
sl: Ime

en: Label
sl: Oznaka

en: Save
sl: Shrani

en: Default
sl: Privzeto

en: Update
sl: Posodobitev

en: Open
sl: Odprto

en: View
sl: Prikaži

en: User
sl: Uporabnik

en: Error
sl: Napaka

en: Created
sl: Ustvarjeno

en: Page
sl: Stran

en: Mode
sl: Način

en: Owner
sl: Lastnik

en: Anonymous
sl: Anonimnež

en: published
sl: objavljeno

en: @type: deleted %title.
sl: @type: zbrisano %title.

en: not published
sl: ni objavljeno

en: Default value
sl: Privzeta vrednost

en: Language code
sl: Koda jezika

en: About
sl: O modulu

en: Strong
sl: Krepko

en: Caching mode
sl: Način predpomnjenja
