Protected Content (10.1.5) - en to kn translation catalogue (31 entries)

en: Status
kn: ಸ್ಥಿತಿ

en: Delete
kn: ಅಳಿಸಿ ಹಾಕು

en: Submit
kn: ಸಲ್ಲಿಸಿ

en: Value
kn: ಮೌಲ್ಯ

en: Type
kn: ಶೈಲಿ

en: Disabled
kn: ಅಶಕ್ತಗೊಳಿಸಲಾದ

en: File
kn: ಕಡತ

en: Edit
kn: ಸಂಸ್ಕರಿಸು

en: Size
kn: ಗಾತ್ರ

en: Label
kn: ಗುರುತುಪಟ್ಟಿ

en: Save
kn: ಉಳಿಸಿ

en: Update
kn: ಅಪ್ಡೇಟ್ ಮಾಡು

en: Open
kn: ತೆರೆ

en: View
kn: ನೋಡು

en: User Name
kn: ಬಳಕೆದಾರನ ಹೆಸರು

en: ID
kn: IDE ಗಳು

en: Error
kn: ದೋಷ

en: Created
kn: ನಿರ್ಮಿಸಲಾಗಿದೆ

en: Mode
kn: ಸ್ಥಿತಿ

en: Owner
kn: ಮಾಲಿಕ

en: Security
kn: ಸುರಕ್ಷತೆ

en: Anonymous
kn: ಅನಾಮಧೇಯ

en: Metadata
kn: ಮೆಟಾಡಾಟ

en: Changed
kn: ಬದಲಾಯಿಸಲಾದ

en: New
kn: ಹೊಸ

en: Language code
kn: ಭಾಷಾ ಸಂಕೇತ

en: Type:
kn: ಬಗೆ:

en: About
kn: ಕುರಿತು

en: Size:
kn: ಗಾತ್ರ:

en: Encrypt
kn: ಗೂಢಲಿಪೀಕರಿಸು

en: Processing...
kn: ಸಂಸ್ಕರಿಸಲಾಗುತ್ತಿದೆ...
