Protected Content (10.1.50) - en to ga translation catalogue (8 entries)

en: Delete
ga: Scrios

en: Yes
ga: Tá

en: No
ga: Níl

en: Edit
ga: Cuir in eagar

en: View
ga: Féach ar

en: Created
ga: Cruthaithe

en: Apply
ga: Cuir i bhfeidhm

en: Strong
ga: Láidir
