Protected Content (10.1.51) - en to sr translation catalogue (27 entries)

en: Status
sr: Статус

en: Delete
sr: Избриши

en: Submit
sr: Пошаљи

en: Value
sr: Вредност

en: Type
sr: Tип

en: Disabled
sr: Искључено

en: Edit
sr: Измени

en: Date
sr: Датум

en: Size
sr: Величина

en: Name
sr: Име

en: Label
sr: Ознака

en: Save
sr: Сачувај

en: Default
sr: Подразумевано

en: Update
sr: Ажурирање

en: View
sr: Преглед

en: ID
sr: ИД

en: User
sr: Корисник

en: Error
sr: Грешка

en: Created
sr: Направљено

en: Mode
sr: Режим

en: Anonymous
sr: Анонимни

en: Sort by
sr: Сортирај по

en: Changed
sr: Промењен

en: Default value
sr: Подразумевана вредност

en: Language code
sr: Кȏд језика

en: UUID
sr: <em>UUID</em>

en: Reference method
sr: Метод референцирања
