Protected Content (10.1.54) - en to os translation catalogue (16 entries)

en: Status
os: Статус

en: Delete
os: Аппар

en: Type
os: Тип

en: Disabled
os: Хицæн у

en: Yes
os: Ойы

en: No
os: Нæйы

en: File
os: Файл

en: Edit
os: Раст кæнын

en: Date
os: Датæ

en: Size
os: Ас

en: Name
os: Ном

en: Label
os: Нысан

en: Save
os: Ныффысс

en: Update
os: Сног кæн

en: Open
os: Конд у

en: View
os: Фенд
