Protected Content (10.1.58) - en to bo translation catalogue (47 entries)

en: Status
bo: གནས་སྟངས

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Submit
bo: ཡར་སྤྲོད

en: Value
bo: ཐོབ་གྲངས

en: Type
bo: རིགས

en: Disabled
bo: ནུས་མེད་བསྒྱུར་ཡོད

en: Yes
bo: ཡིན

en: No
bo: མིན

en: File
bo: ཡིག་ཆ

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: Date
bo: ཚེས་གྲངས

en: Size
bo: ཆེ་ཆུང

en: Reset
bo: བསྐྱར་སྒྲིག

en: - None -
bo: - མེད། -

en: Name
bo: མིང

en: Label
bo: ཁ་བྱང

en: Save
bo: ཉར་ཚགས

en: Default
bo: སྔར་ཡོད

en: Update
bo: གསར་སྒྱུར

en: Open
bo: ཁ་ཕྱེ

en: View
bo: ལྟ་ཞིབ

en: ID
bo: ཨང་རྟགས

en: User
bo: སྤྱོད་མཁན

en: Error
bo: ནོར་འཁྲུལ

en: Created
bo: གསར་འཛུགས་བྱས་ཟིན

en: Page
bo: དྲ་ངོས

en: Mode
bo: རྣམ་པ

en: Desc
bo: ཇེ་དམའ

en: Owner
bo: བདག་པོ

en: Anonymous
bo: མིང་མེད་སྤྱོད་མཁན

en: Sort by
bo: གོ་རིམ་གཞི་འཛིན་ས།

en: published
bo: སྤེལ་ཟིན་པ

en: Text field
bo: ཡི་གེའི་གནས་ཁོངས

en: Changed
bo: བསྒྱུར་ཚར

en: @type: deleted %title.
bo: @type་ཡིན་པའི་%title་སུབ་ཟིན།

en: New
bo: གསར་བ

en: not published
bo: སྤེལ་མེད་པ

en: Default value
bo: སྔར་ཡོད་ཀྱི་ཐོབ་གྲངས

en: Apply
bo: རེ་ཞུ།

en: Text area
bo: ཡི་གེའི་ཁུལ

en: Language code
bo: སྐད་རིགས་ཀྱི་ཨང་རྟགས

en: Offset
bo: ཁ་གསབ

en: About
bo: གསལ་བཤད

en: Items per page
bo: ངོས་རེ་རེིའི་ནང་ཚན་གྱི་གྲངས

en: - All -
bo: - ཡོངས-

en: Strong
bo: བརྩན་པོ

en: Asc
bo: ཇེ་མཐོ
