Protected Content (10.1.60) - en to da translation catalogue (56 entries)

en: Delete
da: Slet

en: Submit
da: Indsend

en: Value
da: Værdi

en: Disabled
da: Deaktiveret

en: Yes
da: Ja

en: No
da: Nej

en: File
da: Fil

en: Edit
da: Redigér

en: Date
da: Dato

en: Size
da: Størrelse

en: Reset
da: Gendan

en: - None -
da: - Ingen -

en: Name
da: Navn

en: Label
da: Etiket

en: Save
da: Gem

en: Default
da: Standard

en: Update
da: Opdatér

en: Open
da: Åben

en: View
da: Vis

en: User
da: Bruger

en: Error
da: Fejl

en: Created
da: Oprettet

en: Page
da: Side

en: Mode
da: Tilstand

en: Desc
da: Faldende

en: Owner
da: Ejer

en: Security
da: Sikkerhed

en: Anonymous
da: Anonym

en: Sort by
da: Sortér efter

en: published
da: udgivet

en: Text field
da: Tekstfelt

en: Changed
da: Ændret

en: @type: deleted %title.
da: @type: %title slettet.

en: New
da: Ny

en: not published
da: ikke udgivet

en: Default value
da: Standardværdi

en: Apply
da: Udfør

en: Text area
da: Tekstområde

en: Language code
da: Sprogkode

en: Offset
da: Forskydning

en: About
da: Om

en: Last modified:
da: Sidst ændret:

en: @interval ago
da: @interval siden

en: Items per page
da: Antal elementer

en: - All -
da: - Alle -

en: Publishing status
da: Publiceringsstatus

en: Strong
da: Stærk

en: Caching mode
da: Cache-tilstand

en: Processing...
da: Behandler...

en: Maximum file size
da: Maksimal filstørrelse

en: Administer settings
da: Administrér indstillinger

en: Asc
da: Stigende

en: Reference method
da: Referencemetode

en: New page
da: Ny side

en: Enable Description field
da: Aktivér feltet Beskrivelse

en: @interval hence
da: om @interval
