Protected Content (10.1.60) - en to lt translation catalogue (49 entries)

en: Status
lt: Būsena

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Submit
lt: Siųsti

en: Value
lt: Reikšmė

en: Type
lt: Tipas

en: Disabled
lt: Išjungta

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: File
lt: Failas

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Date
lt: Data

en: Size
lt: Dydis

en: Reset
lt: Išvalyti

en: - None -
lt: - Joks -

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Label
lt: Etiketė

en: Save
lt: Saugoti

en: Default
lt: Numatytasis

en: Update
lt: Atnaujinti

en: Open
lt: Atvira

en: View
lt: Peržiūrėti

en: User
lt: Narys

en: Error
lt: Klaida

en: Created
lt: Sukurta

en: Page
lt: Puslapis

en: Mode
lt: Būdas

en: Owner
lt: Savininkas

en: Security
lt: Saugumas

en: Anonymous
lt: Svečias

en: Sort by
lt: Rikiuoti pagal

en: published
lt: paskelbtas

en: Text field
lt: Teksto laukelis

en: Reference
lt: Nuoroda

en: Changed
lt: Pakeista

en: @type: deleted %title.
lt: @type: pašalintas %title.

en: New
lt: Naujas

en: not published
lt: nepaskelbtas

en: Default value
lt: Numatytoji reikšmė

en: Apply
lt: Pritaikyti

en: Language code
lt: Kalbos kodas

en: Type:
lt: Tipas:

en: About
lt: Apie

en: Last modified:
lt: Paskutinis redagavo:

en: @interval ago
lt: prieš @interval

en: Items per page
lt: Vienetų kiekis puslapyje

en: - All -
lt: - Visos -

en: Strong
lt: Tvirtas

en: Caching mode
lt: Laikinosios atminties būsena

en: Reference method
lt: Referencinis metodas
