Protected Content (10.1.60) - en to th translation catalogue (33 entries)

en: Status
th: สถานะ

en: Delete
th: ลบ

en: Submit
th: ส่งข้อมูล

en: Value
th: ค่า

en: Type
th: ประเภท

en: Disabled
th: ปิดการใช้งาน

en: Yes
th: ใช่

en: No
th: ไม่

en: File
th: ไฟล์

en: Edit
th: แก้ไข

en: Date
th: วันที่

en: - None -
th: - ไม่มี -

en: Label
th: ป้ายชื่อ

en: Save
th: บันทึก

en: Update
th: ปรับปรุง

en: Open
th: เปิด

en: View
th: ดู

en: ID
th: ไอดี

en: Error
th: ผิดพลาด

en: Created
th: สร้างเมื่อ

en: Mode
th: รูปแบบ

en: Owner
th: เจ้าของ

en: published
th: ตีพิมพ์

en: Text field
th: ช่องข้อความ

en: Changed
th: เปลี่ยน

en: @type: deleted %title.
th: @type: ลบ %title.

en: not published
th: ไม่ได้ตีพิมพ์

en: Text area
th: พื้นที่ข้อความ

en: About
th: เกี่ยวกับ

en: Publishing status
th: สถานะการเผยแพร่

en: Strong
th: ดีมาก

en: Caching mode
th: รูปแบบการแคช

en: Maximum file size
th: ขนาดไฟล์สูงสุด
